REKLAMA

Zderzenie dwóch tirów z osobówką. Utrudnienia na drodze krajowej

REKLAMA

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w piątek w godzinach przedpołudniowych. W Wyszogrodzie zderzyły się dwa samochody ciężarowe i auto osobowe. Droga krajowa nr 50 jest częściowo zablokowana.

Wypadek miał miejsce około godziny 11.30 na DK-50.

– Po przybyciu na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych z samochodem osobowym marki Opel – informują strażacy z OSP Wyszogród. – W wyniku zderzenia, poszkodowana została kierująca samochodem osobowym. Kobiecie przed przybyciem Zespołu Pogotowia Ratunkowego została udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna – dodają strażacy.

Na miejsce wypadku przybyła również Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 3 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku informuje, że utrudnienia z powodu wypadku są w Wyszogrodzie od ronda do mostu. Jak doszło do zdarzenia?– Według wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu, kierująca pojazdem osobowym próbowała wykonać manewr skrętu. Za nią jechała ciężarówka, której kierowca najprawdopodobniej się zagapił i uderzył w osobówkę, przepychając ją na przeciwległy pas. Wówczas uderzyła w nią druga ciężarówka – wyjaśnia Jarosław Ostrowski.

W wyniku zderzenia, jeden z tirów wpadł do przydrożnego rowu, a kobieta doznała obrażeń i przewieziono ją do szpitala. Policja nie ma informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu.

Na DK 50 w miejscu wypadku wprowadzony jest ruch wahadłowy. Jedną ciężarówkę udało się już wyciągnąć z rowu, ale utrudnienia mogą jeszcze trochę potrwać. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Olek says:

    Glupia baba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU