REKLAMA

Zdalny kontakt i zarządzanie w okresie pandemii. IGRP zaprasza na spotkanie online

REKLAMA

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na bezpłatne spotkanie online, poświęcone funkcjonowaniu przedsiębiorców w okresie pandemii.

17 lutego o godz. 9 odbędzie się spotkanie z cyklu Business Meeting, organizowane przez Izbę Gospodarczą Regionu Płockiego. Bezpłatne wydarzenie online ma pomóc przedsiębiorcom w organizacji pracy podczas pandemii koronawirusa.

Okres pandemii to wyjątkowo trudny czas na prowadzenie biznesu. Ograniczenie kontaktu bezpośredniego w ramach firmy oraz kontaktów biznesowych wpływa niekorzystnie na sprawność operacyjną i rozwój wielu przedsiębiorstw.

– Specjaliści od usług zaawansowanych „NetiaNext”, panowie Michał Gocłowski oraz Krzysztof Jaworski opowiedzą o nowych rozwiązaniach, wspierających zdalny kontakt i zarządzanie firmą w dobie pandemii COVID-19. Podczas krótkiego spotkania poznają państwo szerokie portfolio usług ICT oraz, na bazie konkretnych przykładów, realne zastosowanie tych produktów w Państwa otoczeniu biznesowym – wyjaśnia IGRP.Plan spotkania:

 1. Przywitanie
 2. Cel spotkania
 3. Słowo przedstawiciela Zarządu i/lub Rady IGRP
 4. Raport Biura IGRP z wykonywanych czynności
 5. Przedstawienie się Uczestników BUSINESS MEETING
 6. Przedstawienie tematu BUSINES MEETENG
 7. „Mini szkolenie” dla uczestników
 8. Wypowiedzi uczestników według przydzielonego porządku
 9. Podsumowanie BUSINESS MEETING
 10. Podziękowanie za udział i zaproszenie na kolejne spotkanie BUSINESS MEETING.

– Jeśli chcesz podzielić się swoimi sukcesami, chcesz wymienić swoje poglądy, poznać nowych ludzi, poznać bliżej członków IGRP, ich firmę, pracę i usługi, szukasz kontaktów, potrzebujesz inspiracji, potrzebujesz pomocy dla swojej firmy lub po prostu chcesz spędzić czas w biznesowym towarzystwie, to warto zapisać się na spotkanie – zaprasza Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

Zapisów można dokonywać do 16 lutego poprzez stronę internetową IGRP w zakładce „Zapisy na szkolenie” oraz mailowo na adres biuro@igrp.com.pl i telefonicznie: 508 591 408.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU