REKLAMA

Zawodnicy po raz kolejny wrócili z medalami

REKLAMA

W urokliwym turystycznie Kórniku rozegrane zostały zawody z cyklu Puchar Polski P1 w Taekwondo Olimpijskim WTF. W turnieju wzięło udział aż 258 uczestników nie tylko z Polski, ale też z Niemiec czy Białorusi!

fot. materiały prasowe

Rywalizowano w kategoriach wiekowych: młodzików 10-11 lat, kadetów (juniorów młodszych) 12-14 lat, juniorów 15-17 lat. Współzawodnictwo odbywało się na trzech matach jednocześnie. Do turnieju łącznie zgłosiło się 258 uczestników reprezentujących kluby z całej Polski. Celem dodatkowego uatrakcyjnienia i podniesienia skali trudności Puchar był zorganizowany w formie otwartej więc uczestnikami byli również dodatkowo zawodnicy reprezentujący kluby z Niemiec i Białorusi. Wśród uczestników byli dwaj zawodnicy Płockiego klubu LKS „Puncher”, kadet Kamil Fin kat.wag. -57kg i junior Rafał Dobies kat.wag. -73kg.

PowiązaneTematy

Współzawodnictwo odbywało się w konkurencji kyorugi. Płocczanie z turnieju wrócili z dwoma medalami, Kamil zdobył kolejny w tym sezonie brązowy medal, natomiast Rafał po dwóch brązowych medalach tym razem wywalczył jeszcze cenniejszy srebrny krążek.

Dla zainteresowanych treningami w LKS „Puncher” kontakt z trenerem tel. 601 437 068.