REKLAMA

Zatrzymano trzech płocczan. Handlowali narkotykami, najmłodszy ma 17 lat

REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem i handlem substancjami psychoaktywnymi. Najmłodsza ma 17 lat.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy zatrzymali w minionym tygodniu trzy osoby podejrzane o posiadanie oraz handel narkotykami. Zatrzymani to płocczanie w wieku od 17 do 36 lat. Jeden z nich, amfetaminę i marihuanę przechowywał w szklanych słoikach.

– W czwartkowy wieczór w piwnicy bloku mieszkalnego na osiedlu Miodowa, policjanci zatrzymali dwóch płocczan w wieku 17 oraz 31 lat. Obaj zaskoczeni byli wizytą policjantów. Młodszy z zatrzymanych posiadał przy sobie kilka torebek z zawartością zielonego suszu, natomiast drugi, biały proszek zawinięty w srebrne folijki. Twierdzili, że środki te są tylko na ich własny użytek, jednak policjanci nie uwierzyli w te tłumaczenia, a podczas przeszukania w piwnicy znaleźli kolejne torebki z zamknięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego. Właścicielem marihuany okazał się 17-latek – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Nie był to jednak koniec działań płockich kryminalnych. Policjanci „namierzyli” jeszcze 36-latka, który podejrzany jest o handel narkotykami.– W jego mieszkaniu w tapczanie policjanci zabezpieczyli dwa szklane słoiki z zawartością ponad 70 gramów narkotyków oraz specjalną wagę do porcjowania środków. Tak jak i poprzednicy, 36-latek twierdził, że posiada te środki na własny użytek. Kryminalni w toku operacyjnych ustaleń bardzo szybko zweryfikowali tę nieprawdziwą informację – informuje mł. asp. Marta Lewandowska.

Trzej zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, do których przyznali się. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił również na przedstawienie 36-latkowi oraz najmłodszemu z zatrzymanych, zarzutu handlu narkotykami.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Lysy says:

    Cbsp się miało tak sprawa tych od granulatow zajmować i cisza dziwne

  2. Lysy says:

    Ooo jak by ta szajke od granulatow z polietylenu capnal Uuu ale by było

  3. Lysy says:

    A tam te zioło żeby jakiś burdel zamknąc tyle się tego narobilo i po co to komu albo zorganizowanych capnac to by było

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU