REKLAMA

Zatrzymano dwóch kierowców. Grozi im nawet 5 lat więzienia

REKLAMA

Nawet 5 lat więzienia grozi kierowcom zatrzymanym w czwartek do kontroli na terenie powiatu płockiego. Obydwaj, pomimo orzeczonego, sądowego zakazu prowadzenia, postanowili wsiąść za kierownicę.

Dużą nieodpowiedzialnością wykazali się kierowcy zatrzymani 12 listopada przez policjantów na terenie powiatu płockiego. Obydwaj mężczyźni wsiedli za kierownicę, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz ponownie za swoje czyny staną przed sądem.

PowiązaneTematy

– Policjanci z Posterunku Policji w Wyszogrodzie zatrzymali do kontroli drogowej w Małej Wsi kierującego skodą. Mężczyzna nie posiadał przy sobie uprawnień do kierowania pojazdami. Powód braku dokumentu był poważny, ponieważ po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 61-latek ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. W związku z tym zakazem, mężczyzna w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Podobna sytuacja miała miejsce w Brudzeniu Dużym, gdzie wieczorem mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę hondy. 23-latek również nie posiadał przy sobie prawa jazdy i nie miał prawa, aby wsiadać za kierownicę. Wobec niego sąd orzekł zakaz prowadzenia pojazdów aż do 2023 roku.

Obydwaj kierowcy muszą liczyć się teraz z poważnymi konsekwencjami, a nawet karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. JHM says:

    A kiedy policja otrzyma zakaz patronowania (prowadzenia) melin pijackich ??? Ludzie żyjący w ich pobliżu przechodzą piekło i nie mają do kogo zwrócić się o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU