REKLAMA

Zatrzymania w Płocku w związku z handlem narkotykami

REKLAMA

Dwóch mężczyzn zatrzymała płocka policja w związku z podejrzeniem handlu narkotykami. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono przygotowaną do sprzedaży amfetaminę oraz marihuanę.

Do zatrzymania płocczan doszło 10 grudnia. Policjanci, zajmujący się przestępczością narkotykową, znaleźli w mieszkaniu jednego z nich, 24-letniego mieszkańca Płocka, ponad 300 gramów narkotyków w postaci marihuany oraz amfetaminy (poporcjowane i przygotowane do sprzedaży). Właściciel narkotyków został zatrzymany, policja zatrzymała także 23-letniego płocczanina, który posiadał przy sobie kilka gramów marihuany.

23-latek – po usłyszeniu zarzutów posiadania narkotyków – został zwolniony, natomiast właściciela znalezionych narkotyków w piątek, 11 grudnia, doprowadzono do prokuratury. Tam 24-latek usłyszał zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami.– Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego – informuje mł. asp. Marta Lewandowska. – Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Karą do 10 lat pozbawienia wolności zagrożone jest też udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej – przypomina oficer prasowa płockiej policji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU