REKLAMA

Zamknięta Kolejowa, otwarta Jachowicza. Zmiany na płockich drogach

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka poinformował, że w najbliższych dniach nastąpią zmiany na kilku ulicach. Jedne zostaną zamknięte z powodu remontu, inne otwarte po remoncie.

Ulica Kolejowa

W poniedziałek, 25 listopada, zostanie zamknięty 300-metrowy odcinek ul. Kolejowej, leżący między ostatnimi zabudowaniami osiedla Radziwie a stacją paliw.

PowiązaneTematy

– Ciężko jest określić precyzyjnie czas zamknięcia, ale należy liczyć się, że okres ten rozciągnie się do trzech miesięcy. Potem przyjdzie czas na kolejne odcinki, aż do skrzyżowania Kolejowej z ul. Zieloną, które także czeka w przyszłości przebudowa – tłumaczy Hubert Woźniak z referatu informacji miejskiej płockiego ratusza.

Podczas remontu do końca czerwca ma zostać wybudowana kanalizacja deszczowa, która wodę będzie odprowadzać do zbiornika retencyjnego przy ul. Krakówka. Koszt inwestycji to blisko 8 mln zł, z czego dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego wyniosło 4 mln zł.Aleje Jachowicza

Najprawdopodobniej w sobotę, 30 listopada otworzona zostanie południowa jezdnia Al. Jachowicza, leżąca między skrzyżowaniem z ul. 11 Listopada a al. Kilińskiego.

– Prace do tego dnia się zakończą, nie będzie także już żadnych utrudnień na przebudowanym skrzyżowaniu Al. Jachowicza, al. Kilińskiego, ul. Dworcowej i Otolińskiej – zapewnia urząd miasta.

Al. Kilińskiego/3 Maja

Prawdopodobnie na trzy dni – od 2 do 4 grudnia – zamknięte zostanie skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. 3 Maja, które będzie wyremontowane. Po zakończeniu prac w okolicach ul. 3 Maja, na weekend zaczynający się od 7 grudnia, otwarta ma zostać całkowicie al. Kilińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do Al. Jachowicza.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Anonim says:

    TEREBUS GWARNTUJE OTWARCIE , ŻE BĘDZIE OBSUWA! JAK ZAWSZE!

  2. Mm says:

    A co ze skrzyżowaniem Tysiaclecia /Bielska?
    Miało być skończone do konca listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU