Zaginęła płocczanka [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od 12 listopada rodzina nie może skontaktować się z 31-letnią płocczanką, która jest poszukiwana przez policję. Kobieta ma problemy z nadużywaniem alkoholu.

– Zaginiona ostatnio była widziana 12 listopada w rejonie ul. Łukasiewicza 20, nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Od tego dnia nie skontaktowała się z rodziną, miejsce jej pobytu nie jest znane – dodał.

Według informacji policji, kobieta ma problemy z nadużywaniem alkoholu. Zaginiona płocczanka to 31-letnia Joanna Szczepańska.
Rysopis: wzrost 170 cm, waga 64 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, obcięte na tzw. jeżyka, oczy piwne, twarz owalna, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrana była w niebieskie spodnie dżinsowe, czarny płaszcz za kolana z wstawkami ze skóry przy kołnierzu, czarno-białą chustkę na głowie, buty koloru brązowego z nubuku. Kobieta może nosić okulary korekcyjne.

Jeśli widzieliście zaginioną lub znacie miejsce jej pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66; 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997.

szczepanska

25.11.2014 godz. 15.30

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, zaginiona płocczanka skontaktowała się telefonicznie z rodziną, w związku z czym poszukiwania zostały odwołane.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji