Zaginęła Milka, może ją widzieliście?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

1 kwietnia na osiedlu Wyszogrodzka zaginęła suczka Milka. Widziano ją później w okolicach nowego mostu, nie udało się jednak jej złapać. Może uda się to naszym czytelnikom?

OTOZ Animals Płock zwrócił się do nas z prośbą o udostępnienie informacji, dotyczącej zaginięcia suczki Milki, która 1 kwietnia uciekła z domu stałego. – Minęło już 5 dni, a ją widziała tylko jedna osoba. Codziennie jej szukamy, ale bez skutku – martwią się w OTOZ Animals Płock.

Milka zaginęła 1 kwietnia około godziny 19 w okolicach ulicy Kalinowej w Płocku, za Zakładem Energetycznym. W dniu zaginięcia miała brązową obrożę. Później była widziana w nocy z 3 na 4 kwietnia przy wjeździe na nowy most. Osoba, która ją widziała, próbowała ją złapać, jednak jadący samochód zatrąbił i Milka spłoszyła się. Uciekła w stronę Leroy Merlin.

Milka ma 1,5 roku, wyglądem i umaszczeniem trochę przypomina beagle, jednak jest drobniejszej budowy ma długie, chude łapki. Sięga pod kolano, waży około 15 kg. Jest przyjaźnie nastawiona, jednak może być wystraszona.

Jeśli ją zauważycie lub uda się ją złapać, dzwońcie pod numer: 883-447-811.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji