REKLAMA

Zaginął mieszkaniec gminy Bodzanów

REKLAMA

Od poniedziałku rodzina poszukuje Tadeusza Sobótki, mieszkańca gminy Bodzanów. Mężczyzna wyszedł 28 grudnia wcześnie rano i nie skontaktował się od tamtej pory.

Zaginiony to 31-letni Tadeusz Sobótka, mieszkaniec Niesłuchowa (gmina Bodzanów). Mężczyzna w poniedziałek, 28 grudnia, wczesnym rankiem wyszedł z miejsca zamieszkania i do dzisiaj nie skontaktował się z rodziną.

PowiązaneTematy

Rysopis: wzrost ok. 175 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie blond, twarz owalna, uszy przylegające.– Według relacji zgłaszającej, mężczyzna ubrany był w odzież roboczą, ale kobieta nie potrafi opisać szczegółowo ubioru – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Jeśli widzieliście zaginionego mężczyznę lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 70-516-00; 47 70-516-01 lub pod numerem alarmowym 112.

Tadeusz Sobótka, Fot. KMP Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

  1. Xyz says:

    Ale jesteście spisrdzieleni umysłowo , jak ten wasz cały Płock

  2. maciek says:

    Znaleziono go dziś rano. Grupa poszukiwawcza zorganizowana przez OSP Niesłuchowo znalazła ciało w zagajniku w Miszewie Murowanym. Wstępnie wygląda na to, że przysnął w zagajniku i zamarzł we śnie.

  3. Płock says:

    Też by uciekł z Bodzanowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU