Chory na cukrzycę siedmiolatek odnaleziony [aktl]

REKLAMA

Płoccy policjanci prosili dzisiaj o pomoc w znalezieniu siedmioletniego Bartka, który choruje na cukrzycę. Na szczęście chłopiec odnalazł się.

Chłopiec zaginął dzisiaj około godz. 16.30 na ul. Gradowskiego w Płocku. Bartek jest chory na cukrzycę, bardzo mało mówi. Policja nie dysponuje zdjęciem chłopca, podaje jednak rysopis: wzrost około 100 cm, włosy dłuższe blond. Ubrany był w zieloną koszulkę, miał również zielone okulary.

PowiązaneTematy

Na szczęście chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony na ul. 3-go Maja w Płocku. Bartka poszukiwało łącznie około 30 policjantów. Byli to policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Prewencji i Patrolowo-Interwencyjnego oraz policjanci ze służb operacyjnych.

Rodzice zawiadomili o fakcie zaginięcia również całą swoją rodzinę, która także włączyła się w poszukiwania. Ostatecznie o godzinie 18.10 matka została powiadomiona przez jedną z krewnych, że Bartek cały i zdrowy został przez nią odnaleziony na ul. 3-go Maja. Matka wraz z policjantami udała się do syna aby go odebrać.

Dzisiejsze zaginięcie miało swój szczęśliwy koniec. Jednak policjanci apelują do rodziców i opiekunów dzieci, aby zwracali szczególną uwagę na swoje pociechy, gdyż wystarczy chwila nieuwagi, aby dziecko się oddaliło.