REKLAMA

Zabójstwo w gminie Bodzanów. Zatrzymano sprawcę

REKLAMA

Do śmierci 43-letniego mężczyzny w gminie Bodzanów doszło minionej niedzieli, 1 listopada. Ślady na miejscu zdarzenia wskazywały, że było to zabójstwo. Policja zatrzymała sprawcę kilka godzin później.

W niedzielę, 1 listopada, Komenda Miejska Policji w Płocku otrzymała informację o znalezieniu zwłok mężczyzny w jednym z domów na terenie powiatu płockiego.

– Ciało odnalazł znajomy denata, który zaniepokoił się brakiem kontaktu z 43-latkiem – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Przybyli na miejsce policjanci wykonywali szereg czynności pod nadzorem prokuratora, a zebrane przez nich ślady wskazywały, że do śmierci mężczyzny najprawdopodobniej ktoś się przyczynił. Z związku z tymi podejrzeniami śledczy podjęli działania, aby jak najszybciej rozwikłać sprawę śmierci 43-letniego mieszkańca gminy Bodzanów – wyjaśnia.

Do poszukiwań sprawcy zaangażowano psa tropiącego z przewodnikiem z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Już w niespełna kilka godzin po otrzymanym zgłoszeniu policjanci zatrzymali podejrzewanego o morderstwo 25-latka z powiatu płockiego.– Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi przedstawić zatrzymanemu zarzut zabójstwa i wczoraj, 3 listopada, decyzją sądu 25-latek został aresztowany – informuje mł. asp. Marta Lewandowska.

Jak dodaje, na obecnym etapie prowadzonego postępowania w sprawie tak poważnego przestępstwa policja nie udziela szczegółowych informacji, aby nie zaszkodzić prowadzonemu śledztwu, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. Ela says:

    No ,ale szpece ,w kilka godz ujęli sprawcę, a mocodawce morderstwa M .Papaly nie mogą ująć, przez tyle lat tylko systematycznie zacierają ślady p……….skunksy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU