REKLAMA

Wyprzedza na czerwonym i przez przejście dla pieszych [FILM]

REKLAMA

Płock dość często gości na łamach filmików publikowanych przez profil Stop Cham. Tym razem kierowca osobówki wykazał się wyjątkową głupotą…

Opierając się na zapisie z kamerki samochodowej, do tej sytuacji doszło 22 sierpnia br. około godz. 10.30. W Płocku, na ul. Miodowej, samochód zatrzymał się przed przejściem dla pieszych kiedy sygnalizator wskazywał czerwone światło.

Jednak kierowca jadący za nim, postanowił wyprzedzić go, przejeżdżając przez linię ciągłą, na czerwonym świetle i tuż przed kobietą, idącą przez przejście dla pieszych o kuli. Tę sytuację zobaczycie około 10. minuty filmu „Stop Cham #503 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach”.Groźną sytuację przeżył również kierowca, na którego samochód wjechał kierowca, chcący zmienić pas ruchu. Uczynił to jednak bez zachowania niezbędnej ostrożności. Do tej sytuacji doszło na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, a znajdziecie ją około 1.30 minuty poniższego filmu.

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU