REKLAMA

Wyprzedaż garażowa z tłumem odwiedzających

REKLAMA

Niedziela kojarzy się już części płocczan z możliwością zajrzenia na Wyprzedaż Garażową, która co tydzień odbywa się na Targowisku Rynex. Nie inaczej było w ostatni weekend wakacji, kiedy przy ul. Rembielińskiego stanęło dużo stoisk, odwiedzanych przez tłumy płocczan i gości z innych miejscowości.

28 sierpnia od samego rana na placu targowym przy ul. Rembielińskiego 6b rozpoczęła się wyprzedaż garażowa, podczas której ponownie mogliśmy zachwycać się niepowtarzalnymi ozdobami do domu, ale i kupić przeróżne przedmioty po okazyjnych cenach. To także dobra okazja, aby pozbyć się z domu niepotrzebnych rzeczy, książek czy podręczników, które mogą się jeszcze komuś przydać.

Piękna pogoda i ostatni wakacyjny weekend, ale także coraz większa popularność wyprzedaży garażowej sprawiły, że bardzo dużo osób pojawiło się na targowisku Rynex. – Niedzielna wyprzedaż garażowa cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony wystawców, jak i kupujących. Na wyprzedaż mogą zgłosić się też wszyscy ci, którzy posiadają do sprzedaży zarówno podręczniki, jak i wszelkiego rodzaju przybory szkolne, takie jak plecaki, kredki czy farby – wyjaśniał nam Maciej Kusiński, zastępca kierownika Targowiska Rynex.Przypominamy, że wyprzedaże garażowe odbywają się w każdą niedzielę od godz. 8 do godz. 15 na terenie Targowiska pod Wiatą. Na wystawców czeka aż 68 stanowisk. Więcej informacji znajdziecie na www.rynex.com.pl lub pod numerem telefonu 696-555-638.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU