Wypadek z udziałem motocyklisty. Są utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dziś po godzinie 13 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Ciachcin (gmina Bielsk). Droga krajowa nr 60 w tej miejscowości jest całkowicie zablokowana.

Kierujący motocyklem, 34-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wykonując manewr wyprzedzania dwóch pojazdów, uderzył w jeden z wyprzedzanych samochodów, volkswagen golf. Kierujący golfem, 26-letni mieszkaniec powiatu płockiego, skręcał w lewo z DK 60 na drogę dojazdową do posesji. W wyniku zdarzenia, kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

– W tej chwili DK 60 jest całkowicie zablokowana w miejscowości Ciachcin. Kierujący powinni korzystać z objazdów. W Goślicach powinni skręcić na Ciółkówko, natomiast w Bielsku na Zągoty. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16 – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Podziel się:

5 komentarzy

  1. Motocyklista jechał za szybko i bez dokumentu uprawniającego do poruszania się motorem. Pojawił się nie wiadomo skąd. Nawet kierowca który prowadził auto za VW Golfem nie widział motoru więc czyja wina?? Miałabym wypadek w podobnym miejscu również kieruneczek włączony do skrętu w polną drogę w lewo, za mną auto zwolniło bo widział kierowca że hamuje i przygotowuje się do manewru, w lusterkach było czysto a nagle jakiś popapraniec wyleciał na trzeciego w momencie jak już byłam w połowie manewru, dobrze że hamulce miał sprawne bo by mnie wysłał na drugą stronę. Ludzie zwolnijcie bo o wypadek nie trudno, jak ktoś hamuje przed Tobą tzn że przed nim jest przeszkoda lub przed nim ktoś będzie wykonywał jakiś manewr.

    • Motorkiem na pewno nie jechał przepisowe 90km/h, więc nasuwa się pytanie czy kierowca auta miał szansę go zauważyć? Mieszkam w pobliżu i wiem co mówię chłopaki na moto już nie raz mnie zdziwili…

      • Swiatla motocykla spokojnie widac z ok 1km wiec trzeba sie upewniac jak sie skreca.. Mialem juz 3 takie przypadki i dopoki nie bylo pokazane nagranie to wina byla wyprzedzajacego a po pokazaniu nagrania wina przechodziła na skrecajacego mimo ze wyprzedzający jechal za szybko.. Wtedy wina jest skrecajacego a jezeli udokumentowana by byla predkosc wyprzedzajacego wtedy. mandat za przekroczenie prędkości.. Nic innego tylko jezdzic z kamerka..

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji