REKLAMA

Wypadek w Wyszogrodzie. Rowerzystka wjechała pod samochód

REKLAMA

Miniona doba była dość spokojna na drogach – w Płocku i powiecie płockim doszło do jedynie 7 kolizji. Niestety, miał miejsce również wypadek, w wyniku którego ranna została 60-letnia kobieta.

Do wypadku doszło 18 lipca około godz. 16 w Wyszogrodzie.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca rowerem, 60-letnia mieszkanka powiatu płockiego, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Ford, 29-letniemu mieszkańcowi Warszawy – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

W wyniku zdarzenia, rowerzystka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – uzupełnia rzecznik płockiej policji.

Minionej doby doszło również do zdarzeń o charakterze kryminalnym.18 lipca w płockim markecie budowlanym przy ul. Wyszogrodzkiej skradziono tarcze szlifierskie o wartości ok. 1,5 tys. zł. Sprawca został zatrzymany przez ochronę marketu i przekazany policji, a następnie zatrzymany w policyjnym areszcie.

Również w środę, w Płocku przy al. Kilińskiego, prawdopodobnie w autobusie Komunikacji Miejskiej doszło do kradzieży torebki, w której znajdowały się dokumenty i pieniądze w kwocie 20 zł.

Natomiast w Koszelówce (gm. Łąck) na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych skradziono rower o wartości ok. 2 tys. zł.

Gdzie radar?
19 lipca policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym:
– w godz. 6.00 – 14.00 na DK 10 i DK 60, trasa Płock – Sochocin
– w godz. 16.00 – 00.00 na DK 60 i DK 10, trasa Płock – Sierpc.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU