Wypadek, ranne kobiety i dwójka dzieci – raport policyjny

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeden wypadek, sześć kolizji – cztery w Płocku i dwie w powiecie oraz ośmiu nietrzeźwych doprowadzonych do izby wytrzeźwień – to część zdarzeń z ostatnich dwudziestu czterech godzin, do jakich doszło w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego.

Wspomniany wypadek miał miejsce w Płocku w rejonie skrzyżowania ul. Słonecznej z ul. Słowiczą.

– Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierująca fiatem pandą, 23-letnia mieszkanka Płocka, wyjeżdżając z ul. Słowiczej w ul. Słoneczną, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z samochodem daewoo lanos, którego kierowcą była 37-letnia mieszkanka powiatu płockiego – powiedział Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – W wyniku tego zdarzenia, obydwie kierujące, wraz z dwójką podróżujących lanosem dzieci w wieku 1 roku i 5 lat, zostały przewiezione do szpitala – dodał.

W ciągu minionej doby, w Płocku wystąpiły również dwa zdarzenia kryminalne.

Najpierw na ul. Wyszogrodzkiej z jednego ze sklepów skradziono dwa tablety oraz telefon komórkowy o łącznej wartości około 800 zł.

Z kolei w nocy z 19 na 20 października na ul. Nowoosiedlowej, włamano się do gołębnika, skąd zabrano 17 gołębi wycenianych na około 1700 zł.

Ponadto, w obecnym miesiącu na ul. Harcerskiej w Płocku, doszło do uszkodzenia wiaty przystankowej. W tym przypadku wartość strat szacuje się na około 1000 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji