REKLAMA

Wypadek nieletniego rowerzysty

REKLAMA

Do jednego wypadku i aż 30 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło również nietrzeźwych kierowców.

Do wypadku doszło w niedzielę, 10 czerwca, w miejscowości Stare Gulczewo (gm. Słupno).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że nieletni kierujący rowerem, nie zachował ostrożności podczas skrętu
w lewo i, nie sygnalizując tego manewru, wjechał pod wyprzedzający go motorower – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Nieletni z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – dodaje rzecznik płockiej policji.Funkcjonariusze zatrzymali także nietrzeźwych kierowców. Wszyscy bezmyślni kierowcy z promilami we krwi zostali zatrzymani na terenie powiatu, w miejscowościach: Bodzanów, Wyszogród i Gąbin.
Nie zabrakło również zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 8 czerwca w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej włamano się do szafki ubraniowej na terenie siłowni, z której skradziono różne przedmioty o wartości ok. 2 tys. zł.
  • 7 czerwca w miejscowości Brelki (gm. Drobin) skradziono kruszywo z terenu budowy drogi. Wartość strat to ok. 2 tys. zł.
  • 10 czerwca w Płocku przy ul. Szarych Szeregów włamano się do piwnicy, z której skradziono elektronarzędzia. Wartość strat wyniosła około tysiąca zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU