REKLAMA

Wypadek, niczym w „Rzepce”. Seat na bmw, bmw na skodę, skoda na nissana, nissan na volvo…

REKLAMA

Do jednego wypadku i 9 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. W zdarzenie z udziałem wielu samochodów, o którym informowaliśmy wczoraj, jedna osoba została ranna.

Jak informowaliśmy, 13 czerwca około godz. 17 na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku miało miejsce zderzenie kilku aut.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem seat inca, 62-letni mężczyzna, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu bmw – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – BMW, przepchnięte siłą uderzenia, najechało na tył skody, skoda następnie uderzyła w tył przyczepki przypiętej do samochodu nissan, który uderzył w tył samochodu volvo – tłumaczy rzecznik.

W wyniku tego zdarzenia, kierujący skodą, 40-letni mieszkaniec powiatu płockiego, doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – mówi Krzysztof Piasek.Minionej doby policja zatrzymała również nietrzeźwego kierowcę, który jechał z promilami po Al. Kobylińskiego w Płocku.

Kolizja kilku aut na wylocie z Płocka. Są utrudnienia

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. nick says:

    No to w ramach poprawy bezpieczeństwa poczekajmy z oddaniem łącznika obwodnicy do wyborów. Trochę jeżdżę po Polsce , ale większego idiotyzmu z oddaniem drogi jeszcze nie widziałem…. Aha , billboardy na
    wybory jeszcze nie gotowe … Rozumiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU