Wypadek na Żyznej. Ranny motocyklista

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierowca jednośladu został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło 28 lipca około godziny 17.20 na ul. Żyznej. Według wstępnych ustaleń, kierujący motocyklem, jadąc ulicą Żyzną od strony osiedla Podolszyce w kierunku Boryszewa, wykonywał manewr wyprzedzania. Wówczas zderzył się ze skodą, którą kierował 34-letni mieszkaniec powiatu lipnowskiego. Kierowca osobówki skręcał wówczas w lewo, do posesji.

– Motocyklista w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała, w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, gdzie jest mu udzielana pomoc – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kierowca skody był trzeźwy – dodał.

Prowadzone jest postępowanie, które ma wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na miejscu wypadku do godzin wieczornych występowały utrudnienia w ruchu.

Podziel się:

13 komentarzy

 1. Żenujący komentarz pana/ pani X.! Żaden młody człowiek nie zasługuje na taki koniec..Pomyśl- zanim napiszesz.. To był syn, brat, chłopak, przyjaciel, kolega, sąsiad, czy wróg Kogoś (może Twój), ale był..dziś Go już nie ma, więc nie ma o czym gadać i czym się kręcić, nawet jeśli zazdrość czy zawiść kieruje Twoimi intencjami, daj Mu odejść w spokoju, a sam wypij toast za to że żyjesz! Na zdrowie!

  • hmmm no tak ale kierowca wymusił mu….. może kiedyś ty zginiesz ….. to będzie wesoło…. Morda jak nie wiesz jak było śmieciu.

   • Ha, jak było – zapewne gówniarz na nie do końca sprawnym motocyklu z niemieckiego lub angielskiego demobilu, a i tak przewyższającym umiejętności małoletnich kierowców, z których co drugi ma uprawnienia, albo i nie.

   • jak bym cie spotkal chetnie bym ci zajebal za ten komentarz cwelu
    nie wiesz jak bylo nie wypowiadaj sie
    ciekawe co bys pisal jak by twoje dziecko zginelo w takim wypadku…

   • Drogi Panie X kim Pan jest aby oceniać i poniżać zupełnie nieznane Panu osoby.

    Z Pańskich wypowiedzi wywnioskować można tylko iż jest Pan osobą głęboko sfrustrowaną, czym spowodowane?? Lepiej nie wnikajmy. A co do umawiania lepiej niech Pan się umówi z psychologiem omówi z nim traumy które powodują tą bezczelność i brak szacunku które opiewają Pańskie wypowiedzi.

   • chętnie dołączę mam ogromną ochotę zostawić ślad podeszwy mojego buta na twojej mordzie

   • Byłem tuż po wypadku na miejscu-wiem co ludzie mówili. Kierowca skręcał prawidłowo, motocyklista jechał znacznie za szybko wyprzedzając kilka aut….Bardzo szkoda młodego człowieka, ale nie można obarczać winą prawidłowo jadącego kierowcy auta …Niestety na motocyklu wystarczy ułamek sekundy jadąc za szybko żeby skutki były opłakane.

   • Przed skręceniem powinien spojrzeć w lusterko a nawet się obrócić tego uczą na każdym kursie prawa jazdy, nie wolno także obarczać winą Motocyklisty, nie z Jego powodu Kierowca skody był tak nieostrożny.
    “wiem co ludzie mówili” – tak powstają plotki a wszyscy wiemy że wiele osób ma uprzedzenia do młodocianych kierowców.

   • .. najpierw noga na hamulec kierownicą w lewo lub prawo i dopiero w tym czasie wrzuca kierunek trochę późno bo za takim kierowcą nie zawsze jedzie wróżbita Maciej

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji