Wypadek na Wyszogrodzkiej. Są utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wszyscy, którzy spieszyli się rano do pracy czy szkoły, a mieli nieszczęście jechać ul. Wyszogrodzką, na pewno nie szczędzili ostrych słów, stojąc w gigantycznych korkach. Przed godziną 6 na drodze krajowej 62 w stronę Warszawy doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem kurierskim.

Jak informują nasi czytelnicy, do wypadku doszło rano na ul. Wyszogrodzkiej, za Imielnicą, przed siedzibą DPD. Zderzył się tam patrol grupy interwencyjnej z samochodem poczty.

Z posiadanych przez nas informacji wynika, że na miejscu była karetka, a droga była zablokowana. Spowodowało to ogromne utrudnienia, zarówno w kierunku Warszawy, jak i Płocka.

Informację potwierdza rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

– Do wypadku doszło dzisiaj, 14 września, około godz. 6 na ul. Wyszogrodzkiej, na wysokości firmy BEM przy wyjeździe na Warszawę. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem dostawczym citroen jumper. W wyniku zdarzenia, pasażer skody doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie trwają jego badania – wyjaśnił rzecznik policji.

Około godziny 9.30 droga była już przejezdna.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji