REKLAMA

Wypadek na krajowej „50”. Kierowca rzucał w samochody metalową rurą

REKLAMA

Na drodze krajowej nr 50 – pomiędzy Kobylnikami a Wyszogrodem – doszło do wypadku. Zderzyły się ze sobą osobowa skoda i lublin. Kierowca samochodu dostawczego, pod wpływem emocji, zaatakował metalowym prętem inne pojazdy – w tym autobus. Krajowa „50” w miejscu kolizji jest całkowicie zablokowana.

Jak podaje płocka policja, do kolizji doszło ok. godz. 11.30.

– Zderzyły się ze sobą kierowca osobowego lublina i osobowej skody fabii – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Kierujący, po zderzeniu się ze skodą, wpadł w barierę ochronną, po czym wyszedł z samochodu i metalową rurą, którą miał w swoim aucie, zaczął rzucać w przejeżdżające samochody – dodaje.

Uszkodził autobus, pojazd ciężarowy, dostawczy oraz dwa samochody jadące na lawecie. – Jedynym pocieszeniem jest fakt, że nikomu nic się nie stało – mówi rzecznik policji. – Na miejscu są funkcjonariusze policji, a droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana – dodaje.

PowiązaneTematy

Policja apeluje o wybieranie alternatywnych dróg dojazdowych z Płocka do Wyszogrodu. Utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej godzinę.