Wypadek na Chopina. Kobieta w ciąży w szpitalu, kierowca nietrzeźwy [Aktl.]

REKLAMA

W środę około południa doszło do wypadku na ulicy Chopina. Zderzyły się ze sobą dwa samochody: citroen Poczty Polskiej oraz opel astra. Chopina była wyłączona z ruchu.

W środę około godziny 12.15 doszło do zderzenia citroena jumper z oplem astrą. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, 57-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej na ul. Chopina, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej tą ulicą, kierującej oplem, 28-letniej mieszkance Płocka, która była w ciąży – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. Kobieta trafiła do szpitala. Kierowca citroena był po spożyciu alkoholu. – Badanie alkomatem wykazało 0,25 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – poinformował Krzysztof Piasek.

PowiązaneTematy

Ulica Chopina została całkowicie wyłączona z ruchu. Utrudnienia potrwają mniej więcej do godz. 16. Samochody stoją w korku również ze względu na to, że tiry jadące od strony ul. Otolińskiej nie mogą ominąć stojącego na ulicy opla astry. Łatwiej jest jadącym od strony dworca PKP – co jakiś czas udaje im się przejechać obok miejsca wypadku.