REKLAMA

Wypadek na budowie. Ranne dwie osoby

REKLAMA

W piątek rano doszło do wypadku na budowie nowego obiektu Urzędu Stanu Cywilnego. W wyniku zawalenia stropu poszkodowani zostali dwaj robotnicy narodowości ukraińskiej.

25 czerwca doszło do wypadku na placu budowy nowego obiektu Urzędu Stanu Cywilnego. W wyniku zawalenia stropu ucierpiało dwóch pracowników z Ukrainy.

– W piątek po godz. 8 otrzymaliśmy zgłoszenie, z treści którego wynikało, że doszło do zawalenia się części stropu w nowo budowanym budynku przy ul. Kolegialnej – potwierdza mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Dwóch pracowników budowy, 31 i 56-latek (obywateli Ukrainy) z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala – wyjaśnia.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura, obecny był również Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Materiały zostały przekazane do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa.Budynek powstaje w ramach inwestycji realizowanej przez Urząd Miasta Płocka, ma pełnić tymczasowo funkcję USC na czas remontu Pałacu Ślubów.

Rośnie nowy budynek Urzędu Stanu Cywilnego w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU