REKLAMA

Wypadek na Bielskiej. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
Jak informuje nasz czytelnik, na ul. Bielskiej w Płocku doszło do wypadku. Droga w stronę Bielska jest całkowicie zablokowana.

19 lipca, w środę, po godz. 16 nasz czytelnik poinformował o wypadku, do którego doszło na ulicy Bielskiej w Płocku, w stronę Bielska, niedaleko skrzyżowania z ul. Targową. – Ruch w stronę Bielska jest wstrzymany – dodał.

Informację potwierdziliśmy u rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska.

– Około godz. 16.15 doszło do zderzenia czterech pojazdów – informuje rzecznik. – Jedna osoba jest ranna – dodaje.

Jak się dowiedzieliśmy, ruch na ul. Bielskiej w tym miejscu jest wstrzymany, kierowcy muszą jechać przez ulicę Targową.Dziękujemy panu Tomaszowi za przesłane zdjęcia.

Aktualizacja

– Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem seat, 37-letni mieszkaniec Płocka, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył samochodu renault, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Renault uderzył w tył opla, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, natomiast opel uderzył w tył forda, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego. W wyniku zdarzenia, kierowca renaulta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie trwają jego badania. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu. Droga została już odblokowana, ruch odbywa się normalnie – informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. dorota123 says:

    Wszystkie osoby poszkodowane do 20 lat proszę o pilny kontakt pomogę w uzyskaniu stosownego odszkodowania-tel.725 943 367

  2. Ewa says:

    Ktoś kto wymyślił to wąskie gardło wyjazdu z Płocka w stronę Bielska powinien od poniedziałku do piątku pokonywać odcinek drogi od ul. Jachowicza do Boryszewskiej w godzinach od około 15ej. Gratuluję tej sygnalizacji świetlnej i słupków rozdzielających pasy jezdni. Miasto traktuje ten odcinek drogi po macoszemu od wielu, wielu lat i nagle wszystko próbuje naprawić tą nowo budowaną obwodnicą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU