REKLAMA

Wypadek karetki pod Płockiem. Ambulans wpadł do rowu

REKLAMA

W piątek po godz. 18 doszło do wypadku karetki w miejscowości Gilino w gminie Bielsk koło Płocka. Ambulans wypadł z drogi na zakręcie i trafił do rowu. Na miejscu występują teraz utrudnienia w ruchu.

Jak poinformował nas Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji do wypadku doszło na drodze krajowej nr 60, dwa kilometry od Bielska. W karetce znajdował się tylko personel – kierowca i ratowniczka medyczna. Poważniejszych obrażeń doznała wspomniana kobieta, ale nic nie zagraża jej życiu. Wiemy też, że ambulans nie jechał do chorego, ani nie wiózł ze sobą żadnego pacjenta.Jak ustalili funkcjonariusze, do wypadku doszło po godz. 18 – karetka wypadła z drogi na zakręcie, pojazd wpadł do rowu i się przewrócił. W związku z tym zdarzeniem na trasie w okolicy Bielska występują utrudnienia w ruchu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Marek says:

    Ja rozumiem że wyborcza takie głupoty pisze,ale w też… SANITARIUSZKA? ludzie sanitariuszki to w powstaniu warszawskim były!!! W karetkach,a szczególnie pogotowia ratunkowego jeżdżą: LEKARZE, RATOWNICY MED. lub PIELĘGNIARKI,a nie sanitariuszki. Weryfikujcie czasem to co publikujecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU