REKLAMA

Wymuszenie, wyprzedzanie na ciągłej i poślizg w Płocku [FILMY]

REKLAMA

Płock jest już stałym tłem wydarzeń, zarejestrowanych przez kierowców i publikowanych na kanale Stop Cham. Tym razem mamy aż trzy zdarzenia, w których kierowcy nie popisali się rozsądkiem.

Pierwsze zdarzenie, opublikowane w 512 odcinku Stop Cham (około 3:50 min.), zostało zarejestrowane 28 września przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z tzw. „starą” ul. Wyszogrodzką. Kierowca, który wjeżdżał w ul. Wyszogrodzką, nagle wjechał z lewej strony, wymuszając pierwszeństwo.

W 513 odcinku utrwalono zdarzenie, do którego doszło 30 września na al. Armii Krajowej w Płocku (ok. 3:30 minuty). Samochód osobowy postanowił wyprzedzić autobus Komunikacji Miejskiej, stwarzając zagrożenie dla nadjeżdżającego z naprzeciwka kierowcy.Kolejny odcinek, 514, zawiera filmik zarejestrowany w Płocku na ul. Dobrzyńskiej. Samochód osobowy tak szybko skręcił w lewo, że stracił przyczepność i wpadł w poślizg.

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU