REKLAMA

Wymuszenie, wyprzedzanie na ciągłej i poślizg w Płocku [FILMY]

REKLAMA

Płock jest już stałym tłem wydarzeń, zarejestrowanych przez kierowców i publikowanych na kanale Stop Cham. Tym razem mamy aż trzy zdarzenia, w których kierowcy nie popisali się rozsądkiem.

Pierwsze zdarzenie, opublikowane w 512 odcinku Stop Cham (około 3:50 min.), zostało zarejestrowane 28 września przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z tzw. „starą” ul. Wyszogrodzką. Kierowca, który wjeżdżał w ul. Wyszogrodzką, nagle wjechał z lewej strony, wymuszając pierwszeństwo.

W 513 odcinku utrwalono zdarzenie, do którego doszło 30 września na al. Armii Krajowej w Płocku (ok. 3:30 minuty). Samochód osobowy postanowił wyprzedzić autobus Komunikacji Miejskiej, stwarzając zagrożenie dla nadjeżdżającego z naprzeciwka kierowcy.Kolejny odcinek, 514, zawiera filmik zarejestrowany w Płocku na ul. Dobrzyńskiej. Samochód osobowy tak szybko skręcił w lewo, że stracił przyczepność i wpadł w poślizg.

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU