REKLAMA

Wymuszenie na rondzie i zmiana pasów „pana szosy” [FILM]

Kierowcy po Płocku

REKLAMA

W 523 odcinku Stop Cham znów zagościł Płock, i to dwukrotnie. Kierowcy zarejestrowali wymuszenie przy zjeździe z ronda oraz zmianę pasów na ul. Wyszogrodzkiej.

Jak jeździć po rondzie? Tego nie wie spora część kierowców. Trudności występują również przy zjeździe – kto ma pierwszeństwo i w jakim przypadku? Zapewne nie wiedział tego również kierowca, który jechał ul. Dobrzyńską i chciał zjechać z ronda turbinowego – zobaczycie go około 5.40 minuty filmu.

Drugi zarejestrowany przypadek miał miejsce na ul. Wyszogrodzkiej, w pobliżu Galerii Mazovia. Kierowca z przyczepą, zamiast dojechać do końca pasa włączania się do ruchu, wymusił pierwszeństwo najpierw jednemu, później kolejnemu kierowcy. Ten wyczyn znajdziecie w 9. minucie filmu.Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Czytelnik says:

  Dlaczego w 5:40 minucie kierujący nie zastosował się do znaku A-7??? Widział jadący pojazd z lewej strony to dlaczego wjechał na rondo???

  • Jonh says:

   A czy Pan zauważył że kierowca będący na rondzie jechał wewnętrznym pasem i przekroczył podwójna ciągła linie wymuszajc pierwszeństwo ?

 2. Lysy says:

  Dlaczego Pana Szosy takie rzeczy się zdarzają popełnił wykroczenie w pracy należy skupiac się na pracy ale czy zasłużył na hejt?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU