Wykonawca al. Roguckiego: Niszczą ogrodzenie, kradną nowo nasadzone rośliny

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wykonawca al. Roguckiego poprosił o rozpowszechnienie informacji do mieszkańców. Chodzi o dewastację ogrodzenia i kradzież dopiero co posadzonych roślin.

– Przypominamy, że aleja Roguckiego to nadal teren budowy, zamknięty dla przechodniów. Prosimy mieszkańców o rozwagę i stosowanie się do wprowadzonych ograniczeń. Wynikają one z troski o zdrowie i bezpieczeństwo pieszych i naszych pracowników – apeluje firma Zielony Ogród Sp. z o.o., wykonawca al. Roguckiego.

Jak tłumaczy firma, wokół placu budowy ustawione jest ogrodzenie, które jest nagminnie niszczone przez przechodniów przy próbach jego forsowania.

– Niestety, nie są to pojedyncze, odosobnione przypadki – podkreśla wykonawca. – Dochodzi również do niszczenia i kradzieży nowo nasadzonych roślin. Prosimy o zwrócenie uwagi na próby kradzieży i zgłaszanie ich do Straży Miejskiej lub na Policję – informują przedstawiciele spółki.

Urząd Miasta Płocka dodaje, że strażnicy miejscy nasilą patrole w rejonie alei i będą interweniować w przypadkach naruszenia obowiązujących przepisów.

– Jak zapewnia Wydział Inwestycji i Remontów, po ułożeniu nawierzchni na odcinku ok. 200 metrów od ul. Tysiąclecia w kierunku kościoła, ta część pasażu zostanie udostępniona przechodniom (o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie). Pozostała część alei Roguckiego będzie nadal wyłączona z ruchu pieszego, z uwagi na trwające nasadzenia, budowę kaskad wodnych oraz toalety – wyjaśnia płocki ratusz.

Ratusz rozszerza przebudowę alei Roguckiego

Podziel się:

3 komentarze

  1. Kradną dzialkowicze:) a co za tym idzie seniorzy. Oj lepkie rączki mają, przykładem nie świecą;) kraść i to przy kościele?! Wstyd i hańba!:)

  2. Jakie rośliny, nędzne trawki,miniaturowe barwinki, patyczki , malutkie gałązki cisów które już są żółte.Tam nie ma żadnej ładnej rośliny. Wycięto duże krzewy i drzewa a ławki będą stały w słońcu. Tragedia .

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji