REKLAMA

Wyjątkowy kalendarz – mamy kilka do rozdania

REKLAMA

Pięknych i oryginalnych kalendarzy, których bohaterami są mieszkańcy powiatu płockiego, nie można kupić. Można jednak wygrać je w naszym konkursie, który znajdziecie na ostatniej stronie artykułu.

Kolejny raz Starostwo Powiatowe w Płocku przygotowało kalendarz, oparty na mieszkańcach i wyjątkowych miejscach okolicznych gmin. Wśród nich zobaczymy np. Wojciecha Janowskiego, czyli Groszka OFF Road, m.in. dzięki któremu w gminie Bodzanów odbywają się wyjątkowe wyścigi. Jest też drużyna U-14 LKS Wisła Nowy Duninów, która marzy o podbiciu sportowego świata.

PowiązaneTematy

Nie zabrakło Stowarzyszenia Miłośników Wisły Przystań 624 z gminy Gąbin, Mażoretek ze Staroźreb, OSP w Słupnie, Osady Młynarza w Radotkach, Krzysztof Szlom i jego podopieczni z Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach, Ośrodek Rekreacyjno-Szkoleniowy w Cierszewie, właściciele Młyna w Wilkanowie, Zespół Ludowy Grzybowianki, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Sendeniu Maria Różańska czy Stowarzyszenie Anielski Kredens z Radzanowa.

Zobaczcie, jak wygląda tegoroczny kalendarz, do którego zdjęcia wykonał znany płocki fotograf Piotr Augustyniak, a na ostatniej stronie dowiecie się, jak wygrać jeden z nich.Kolejne miesiące – kliknij dalej