REKLAMA

Wjechał w naczepę. Kierowca w szpitalu

REKLAMA

Do jednego wypadku i 11 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło też włamania i kradzieży.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 24 lipca, w miejscowości Rogowo (gm. Bulkowo).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący oplem corsa najechał na tył stojącej na poboczu ciężarówki z naczepą – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kierujący corsą z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – wyjaśnia rzecznik.

O zdarzeniu informuje również Ochotnicza Straż Pożarna w Bulkowie.

– 23 lipca o godzinie 15.50 nasz zastęp został zadysponowany do plamy oleju po kolizji samochodu osobowego z przyczepka samochodową. Nasze działania polegały na zneutralizowaniu płynów eksploatacyjnych wydobywających się z uszkodzonego pojazdu – tłumaczą strażacy.W poniedziałek nie zabrakło również zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Przy ul. Zgliczyńskiego w Płocku ktoś włamał się do mieszkania, wyłamując wkładki zamka. Z pomieszczenia skradziono biżuterię i pieniądze. Wartość strat wyceniono na ok. 4,7 tys. zł.

Również w poniedziałek, tym razem w miejscowości Trzebuń (gm. Stara Biała) z niezamkniętego domu skradziono damską torebkę, w której znajdowały się dokumenty, pieniądze i biżuteria. Wartość strat w tym przypadku to ok. 6,7 tys. zł.

Gdzie radar?
24 lipca policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym:
– w godz. 6.00 – 14.00 na DK 60, DK 10 i DK 7, trasa Płock – Załuski
– w godz. 14.00 – 22.00 na DK 60, DK 50 i DK 10, trasa Płock – Gójsk.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU