REKLAMA

Wielki finał WOŚP w Orlen Arenie. Zebrano blisko 283 tys. zł, a to nie koniec!

REKLAMA

Płocczanie i tym razem nie zawiedli. Podczas wielkiego finału na zakończenie dnia sztab zanotował kwotę 283 tys. zł, a to nie wszystko, bo wpłyną jeszcze pieniądze z trwających aukcji. Jest więc spora szansa, że ubiegłoroczny rekord, który wyniósł ok. 313 tys. zł zostanie pobity.

Serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było widać w niedzielę, 14 stycznia właściwie wszędzie. Główne wydarzenia koncentrowały się jednak wokół Orlen Areny, gdzie mieścił się sztab, ale i na Stadionie Wisły Płock oraz w płockich galeriach handlowych. O godz. 9 do 13 można było oddawać krew przy Orlen Arenie, wokół obiektu wystartował marsz Nordic Walking, a później bieg „Po Serce na Mecie”. Na ulicach Płocka „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” kwestowało 450 wolontariuszy.

W Orlen Arenie stanęły stoiska Salonu Abacosun, Płockiej Grupy Fotograficznej, Książnicy Płockiej, Płockiego Ogrodu Zoologicznego, PCK, PZOZ Szpitala Świętej Trójcy, salonu fryzjerskiego Martyny Bryk, Zwierzakolubów czy punkt świecowania uszu.Tradycyjne światełko do nieba o godz. 20 odbyło się ponownie w formie pokazu świetlno-laserowego. Były też pokazy wspinaczki i ratownictwa wysokościowego, licytacja tortu przygotowanego specjalnie na 26. Finał WOŚP, a Płocki Sztab WOŚP ogłosił ilość zebranych w Płocku pieniędzy – na koniec niedzieli było to ok. 283 tys. zł. Imprezę zakończyła potańcówka dla seniorów z Kapelą Płocką.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU