REKLAMA

Wiadomo dlaczego kierowca uciekał przed policją. Został już zatrzymany

REKLAMA

Zatrzymano kierowcę, który w poniedziałek wieczorem nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policją. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdem.

Przypomnijmy, 18 maja kierujący samochodem marki Saab, pomimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych wydawanych przez umundurowanych funkcjonariuszy, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna najpierw uciekał samochodem m.in. przez osiedle Radziwie, później pojechał w stronę Sendenia i tam porzucił samochód, a sam uciekł do lasu.

PowiązaneTematy

– Mężczyzna został wczoraj zatrzymany w niespełna dwie godziny po ucieczce – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Na miejsce skierowany został policjant z psem tropiącym. Pies złapał trop i doprowadził do ukrywającego się w kompleksie leśnym mężczyzny – dodaje.

35-latek był trzeźwy, ale jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a przy sobie miał marihuanę. W poszukiwaniach ukrywającego się mężczyzny wziął udział również pies wyszkolony do wyszukiwania zapachów narkotyków. Nocne działania policjantów doprowadziły również do zabezpieczenia w miejscu zamieszkania zatrzymanego kilkudziesięciu torebek z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego.

Za niezatrzymanie się do kontroli policyjnej mężczyźnie grozi mu do 5 lat więzienia. Jego kara może jednak znacząco się zwiększyć.– W najbliższym czasie usłyszy zarzuty nie tylko niezatrzymania się do kontroli drogowej, ale również posiadania narkotyków, kierowania pojazdem bez uprawnień oraz popełnienia szeregu wykroczeń w ruchu drogowym – tłumaczy mł. asp. Marta Lewandowska.

35-latek z powiatu płockiego przebywa w policyjnym areszcie i już wkrótce zostanie doprowadzony do gostynińskiej prokuratury.

Pościg ulicami Płocka. Kierowca porzucił auto i uciekł

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. Kazik says:

  Ludzie wstydźcie się!!!! Na prawdę każdy taki odważny. Tyle złości w was, jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Żenada…

  • Miki says:

   Popieram cię nikt go nie zna nikt nikt nie wie o nim nic a pierniczy głupoty

 2. Jasek says:

  25 lat anie 35

  • Genowefa says:

   Przydało by się zachować kulturę i dyskrecję ale z tego co widać w waszej miejscowości ludzi tego nie nauczono

 3. ApapWsamarze says:

  Uciwkl przed policja, nie ma prawka, ukrywal sie i jeszcze powiecie mi, ze mial przy sobie narkotyki dzien pozniej? Yhym. pogratulowac policji, ze na wyjatkowego debila trafili.. A tak na serio – zemsta za upokorzenie (ucieczka) musi byc, prawda? :)

 4. Mama says:

  Oj niech zajmie się policja wyścigami które znów są wieczorem na Piłsudskiego. Szaleństwo znowu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU