We wtorek mniej utrudnień na drogach

REKLAMA

We wtorek, 17 września, na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Brygady remontowe, prowadzące bieżące naprawy dróg i chodników, spotkamy dzisiaj na:

PowiązaneTematy

– ul. Jasna – naprawa chodnika,
– 4 Pułku Strzelców Konnych (droga wewnętrzna na terenie SWPW) – naprawa ubytków korą asfaltową na odcinkach gminnych.

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

W rejonie Jana Pawła II trwają prace w pasie drogowym, a także budowa drugiej jezdni na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Czwartaków. Na części jezdni wykonano oznakowanie poziome zgodne z nową organizacją ruchu. MZD prosi o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Przebudowa skrzyżowań na Jachowicza

Jak poinformował MZD, wstrzymane zostały prace drogowe związane z asfaltowaniem Al. Jachowicza, tak więc powinny występować tam mniejsze utrudnienia w ruchu. Powodem wstrzymania prac są złe warunki atmosferyczne uniemożliwiające prowadzenie robót. Miejski Zarząd Dróg apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Od 14 września otwarty dla ruchu pojazdów został natomiast odcinek ul. Chopina od skrzyżowania z ul. Lachmana do skrzyżowania z ul. Otolińską.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe prowadzone są na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.