Warszawiacy włamywali się do płockich mieszkań

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocka Policja ujęła troje włamywaczy, którzy okradali mieszkania w naszym mieście. Zatrzymani, pochodzący z Warszawy, zostali aresztowani.

Jak podaje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, 18 lutego policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy wcześniej włamali się do dwóch mieszkań w Płocku przy ul. Powstańców Styczniowych, a także usiłowali włamać się do mieszkania przy ul. Jesiennej.

Według ustaleń policji, osoby odpowiedzialne za włamania to 24-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 23 i 17 lat. Cała trójka to mieszkańcy Warszawy.

Zatrzymani poruszali się czerwonym volkswagenem passatem, w którym policjanci znaleźli i zabezpieczyli przedmioty, pochodzące z włamań przy ul. Powstańców Styczniowych. Dowiedzieliśmy się, że prowadzący sprawę funkcjonariusze ustalili, iż zatrzymani mieli również związek z wcześniejszymi włamaniami w Płocku, 4 stycznia bieżącego roku.

Sąd Okręgowy w Płocku wydał już decyzję o aresztowaniu zatrzymanych na trzy miesiące. Za włamanie grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Karolina Wypych

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji