Wakacje w Płocku na wesoło

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fundacja Fundusz Grantowy dla Płocka przygotowała konkurs, dzięki któremu mali płocczanie mają szansę w ciekawy sposób spędzić tegoroczne wakacje. Laureaci konkursu “Wakacje 2013 w Płocku na wesoło” przygotowali m.in. półkolonie z harcerzami, zajęcia sportowe i taneczne czy teatralne.

Chorągiew Mazowiecka ZHP Hufiec ZHP w Płocku proponuje Półkolonię letnią “Na Tropie” dla 40-osobowej grupy dzieci i młodzieży (w wieku od 6 do 16 lat) w terminie od 8 do 21 lipca. Karty kwalifikacyjne z Hufca można już pobierać (kontakt: 24 364 99 90).

16 czerwca rekrutację do projektu rozpoczął Parafialny Klub Sportowy Benedykt. Dla dzieci z Radziwia przez całe wakacje klub proponuje zajęcia sportowe i taneczne. Karty rekrutacyjne pobierać można w kancelarii parafialnej (kontakt: 24 262 33 53).

W poniedziałek, 17 czerwca z rekrutacją startuje AZS PWSZ Jutrzenka Płock. Klub zaprasza 45-osobową grupę dzieci na tygodniowe zajęcia z piłką ręczną w terminie od 8 do 12 lipca (kontakt: 24 367 31 00).

17 czerwca także rekrutację rozpoczyna Fundacja Młody Płock. Na warsztaty teatralno- larpowe młodzież może zapisywać się poprzez stronę internetową Fundacji i portale społecznościowe.

20 czerwca rekrutację do projektu rozpocznie Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, która na wakacje do ZOO zaprosi aż 90 dzieci. Karty kwalifikacyjne do pobrania będą w biurze PLOT w Domu Darmstadt. (24 364 99 90)

Na zajęcia animacyjne z książką do wszystkich filii Książnicy Płockiej przez całe wakacje natomiast zaprasza Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek. Na zajęcia wstęp wolny mają wszyscy młodzi płocczanie .

Konkurs “Wakacje 2013 w Płocku na wesoło” Fundacja “Fundusz Grantowy dla Płocka” sfinansowała z darowizn PKN ORLEN S.A. oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. W sumie z bezpłatnych form wypoczynku i zabawy skorzysta ponad 2,6 tys. dzieci.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji