REKLAMA

W wolne dni trzy wypadki, w tym jeden śmiertelny

REKLAMA

Na przełomie kwietnia i maja Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała kilka poważnych zdarzeń drogowych, nie zabrakło też kolizji. W tych dniach doszło również do włamania i pożaru.

Między 30 kwietnia a 2 maja płoccy policjanci mieli wyjątkowo dużo pracy. W tych dniach nie tylko doszło do 18 kolizji, z czego do 5 na terenie powiatu, ale zdarzyły się trzy wypadki, w tym jeden śmiertelny.

Jak informowaliśmy, 30 kwietnia funkcjonariusze interweniowali przy dachowaniu, w którym zginęła kobieta.

– Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca pojazdem Ford Mondeo, 32-letnia mieszkanka powiatu płockiego, jadąc od Drobina w kierunku miejscowości Osędek, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, zjechała na pobocze, a następnie dachowała, w wyniku czego wypadła z samochodu i została przez niego przygnieciona – wyjaśniała sierż. szt. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Obecny na miejscu lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon na miejscu. W pojeździe podróżowały dwie kobiety, w tym jedna w ciąży oraz dwoje dzieci. Osoby przewiezione do szpitala bez obrażeń zagrażających życiu.

Śmiertelny wypadek w gminie Drobin. Kobieta przygnieciona przez auto

1 maja doszło do dwóch zdarzeń na Rondzie Wojska Polskiego, czyli popularnym „dzwonie”. W pierwszym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Do kolizji doszło o godzinie 10. Mniej szczęścia mieli uczestnicy zdarzenia z godziny 14.20

– Kierujący pojazdem Opel Zafira, 34-latek mieszkaniec Płocka, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Citroen, którym kierował 44-latek z powiatu płockiego – relacjonowała sierż. szt. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.Kierujący i pasażerka citroena z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

I znów zderzenie aut. Ponownie… na rondzie „dzwon”

Do kolejnego wypadku doszło tuż przed godziną 2 w nocy, 2 maja. Tym razem również konieczna była interwencja śmigłowca LPR. W miejscowości Czermno kierowca forda mondeo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Trzy osoby zostały ranne, tym jedna ciężko.

Poważny wypadek w gminie Gąbin. Ciężko ranna kobieta [FILM, FOTO]

W ostatnich dniach dochodziło nie tylko do zdarzeń drogowych.

  • 30 kwietnia Komenda Miejska Policji w Płocku dostała zgłoszenie o włamaniu do domu jednorodzinnego w Wyszogrodzie. Złodzieje ukradli laptopa oraz pieniądze. Łączna wartość strat wyniosła 14.199 zł.
  • 1 maja w Płocku przy ul. Bielskiej doszło do pożaru w zakładzie zegarmistrzowskim. Straty oszacowano na 175 000 zł.

Gdzie radar?

2 maja policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 18-02 na terenie Płocka.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Gosc5 says:

    Dożywocie dla nich !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU