REKLAMA

W powiecie też niebezpiecznie. Samochód na drzewie

REKLAMA

O ile w mieście, przynajmniej na głównych drogach, kierowcy nie mogą narzekać na przyczepność, o tyle w powiecie trzeba bardzo uważać. Dowodem na to jest chociażby zdarzenie, do którego doszło w sobotę w gminie Słubice.

PowiązaneTematy

– 4 lutego w godzinach przedpołudniowych otrzymaliśmy dyspozycję z MSK w Płocku, aby udać się do miejscowości Leonów w gminie Słubice, gdzie samochód uderzył w drzewo – informują strażacy z OSP Słubice. – Z informacji wynikało, iż jedna osoba została poszkodowana – dodają.

I faktycznie, na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Opel wpadł na drzewo, w wyniku czego miał mocno uszkodzony przód, a kierowca samochodu, młoda kobieta, skarżyła się na ból nóg.

Na szczęście okazało się, iż są to tylko niegroźne stłuczenia. Strażacy oznakowali miejsce zdarzenia. – Miało ono miejsce zaraz za niebezpiecznym łukiem drogi, gdzie była ona bardzo oblodzona. Mimo stosunkowo niewielkiego ruchu na drodze, niezbędne było wprowadzenie ręcznego kierowania ruchem, aby nie doszło do kolejnego zdarzenia – tłumaczą.Na miejscu, oprócz strażaków z OSP Słubice, pracowały dwa zastępy z JRG nr 2 w Płocku oraz policja z KP w Gąbinie.

– Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, szczególnie na drogach lokalnych, gdzie panuje mniejszy ruch, a ich fragmenty mogą być bardzo niebezpieczne z uwagi na oblodzenia. W razie wystąpienia niebezpiecznego zdarzenia należy to niezwłocznie zgłosić pod numery alarmowe 112 lub 998 – ostrzegają strażacy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU