REKLAMA

W piątek ul. Czwartaków nieprzejezdna

REKLAMA

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Płocku, jutro, 26 lipca fragment ulicy Czwartaków będzie całkowicie wyłączony z ruchu, ze względu na układanie warstwy asfaltu. W związku z tym zmienią się trasy autobusów oraz możliwość wjazdu do Auchan, Obi i Galerii Wisła.

Zamknięcie ulicy nastąpi o godz. 17 i potrwa do ok. godz. 22 na odcinku od basenu Podolanka do ronda w al. Jana Pawła II. MZD apeluje do kierowców o zabranie swoich samochodów i nie parkowanie w zatokach postojowych na ul. Czwartaków na czas prac, związanych z asfaltowaniem. Wjazd i wyjazd na parking Auchan, Obi oraz do Galerii Wisła będzie w czasie prac możliwy wyłącznie od ul. Wyszogrodzkiej (zostanie udostępniony dla ruchu wjazd standardowo zablokowany szlabanem na wysokości magazynów Obi).

PowiązaneTematy

Z powodu zamknięcia dla ruchu ul. Czwartaków na czas remontu w piątek 26 lipca br. od ok. godz. 17 do ok. godz. 22 autobusy linii 2, 3, 20 i 26 zostaną skierowane na trasy objazdowe. W tym czasie przystanek Czwartaków w obydwu kierunkach nie będzie obsługiwany. Uwaga! Objazd może zostać odwołany później w przypadku późniejszego zakończenia prac, wówczas na trasę objazdową mogą zostać skierowane również autobusy linii N1 (na zasadach obowiązujących dla linii 20 i 26).

Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach pojadą ul. Wyszogrodzką i ominą przystanek Czwartaków (pozostałe przystanki na trasie obsłużą bez zmian).

Autobusy linii 20 i 26 (oraz ew. N1) w obydwu kierunkach nie wjadą w ul. Czwartaków – w stronę pętli Podolszyce z przystanku Sikorskiego przejadą ulicą Wyszogrodzką bezpośrednio do przyst. Skotnickiego, w stronę centrum z przyst. Skotnickiego przejadą ulicą Wyszogrodzką bezpośrednio do przystanku Sikorskiego.

Zmiana obsługi przystanków na czas objazdów:

– Czwartaków – przystanek nie będzie obsługiwany w obydwu kierunkach.