Uwaga, zaginął 8-latek! [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocka policja poszukuje 8-letniego Igora Romanowskiego. Chłopiec zaginął 7 maja, ostatnio widziano go przy ul. Szarych Szeregów w Płocku.

Jak wyjaśnia rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, zaginiony chłopiec dzisiaj przebywał u dziadków na ul. Szarych Szeregów, gdzie grał w piłkę. – O godzinie 12 miał wrócić do domu. Do domu jednak nie powrócił, miejsce jego pobytu nie jest znane – mówi rzecznik płockiej policji.

8-letni Igor Romanowski mieszka w Płocku przy ul. Hermana. Wzrost 142 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru blond. Chłopiec ubrany był w siwe spodnie dresowe z ciemniejszymi naszywkami, czarną koszulkę na krótki rękaw i granatowo-zielone buty. Chłopiec może być przepasany zieloną bluzą z polaru. Policjanci nie dysponują w tej chwili zdjęciem chłopca.

Jeśli widzieliście chłopca o podanym rysopisie lub znacie miejsce pobytu Igora, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numerami telefonów alarmowych: 997 i 112.

7 maja, godz. 17.35
Jak poinformował rzecznik płockiej policji, policjanci z KMP w Płocku zakończyli poszukiwania za Igorem Romanowskim. Chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji