REKLAMA

Uwaga! We wrześniu autobusy zmieniają dworzec

REKLAMA

Już od 1 września, autobusy kończące trasę na dworcu Jachowicza dojadą do dworca kolejowego przy ul. Chopina.

PowiązaneTematy

Autobusy o których mowa to: 1, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21 i 23. Linie te pojadą Al. Jachowicza i dalej ulicą Dworcową. Z kolei linie dojeżdżające od wschodniej strony miasta, czyli 12, 25, 27, 28 i 30, na dworzec kolejowy dotrą ulicą Mickiewicza.

Wszystkie autobusy, które obecnie wyjeżdżają z dworca Jachowicza, po 1 września, w okolicy skrzyżowania Al. Jachowicza z ul. Bielską, będą zatrzymywać się na tych samych przystankach, co teraz.

Wprowadzenie tych zmian ma na celu poprawią bezpośredniego połączenia dworca kolejowego z centrum, Starym Miastem, Skarpą oraz miejscowościami w gminach ościennych.Dodatkowo, dzięki bezpośrednim połączeniom linii 8, 13 i 21, na dworzec kolejowy i osiedle Dworcowa łatwiej będzie dostać się mieszkańcom Radziwia.

Kolejnymi korzyściami związanymi z przeniesieniem autobusów na dworzec przy ul. Chopina są: wydłużenie tras linii podmiejskich oraz dostępność do wszystkich przystanków w okolicach al. Jachowicza, ulicy Pięknej, Jagiellonki oraz Stanisławówki. Dzięki temu zabiegowi lepiej skomunikowane zostanie również osiedle Dworcowa.

Szczegółowe informacje i rozkłady jazdy zostaną wkrótce umieszczone na przystankach oraz na stronie internetowej kmplock.eu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU