Uwaga! Nadciągają burze z gradem!

0

Te wakacje nie rozpieszczają nas pogodą. Na zmianę upały i deszcze dają nam się coraz bardziej we znaki. Jak zapowiadają meteorolodzy, we wtorek na terenie województwa mazowieckiego mogą również wystąpić gwałtowne burze z gradem. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 70%.

Burze pierwszego stopnia mają objąć dzisiaj w całości nasze województwo. Potrwają do późnych godzin wieczornych. Towarzyszyć im będą znaczne opady deszczu – od 15 do 25 mm, lokalnie nawet do 35 mm. Wiatr będzie znacznie nasilony, osiągnie prędkość ponad 70 km/h. Miejscami może pojawić się również grad.

Meteorolodzy apelują, aby szczególnie osoby starsze zachowały ostrożność i w momencie wystąpienia zjawiska, zostały  w domu.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje