REKLAMA

Uwaga na linki o wygranej z ORLENU – to oszustwo!

REKLAMA

Otrzymaliśmy od czytelnika informację o rozsyłaniu przez popularny komunikator informacji o wygranej w loterii ORLENU, organizowanej z okazji „obchodów 20-lecia”. Informacja o loterii nie jest prawdziwa, a kliknięcie w link może spowodować poważne problemy.

W środę, 28 kwietnia czytelnik przesłał nam informację o wiadomości, rozsyłanej przez popularny komunikator.

PowiązaneTematy

– Dziś co chwilę ktoś wysyła na WhatsApp link z wygraną od strony Orlen. Chciałbym się dowiedzieć, czy to jest prawda, czy już znowu oszuści coś wymyślili, żeby wyłudzać od ludzi kasę – napisał.

Czytelnik przesłał nam zrzut wiadomości, która brzmi: „Obchody 20-lecia. Wiele wykwintnych prezentów, a także ponad 1000 sztuk inteligentnych zegarków i urządzeń mobilnych. Wystarczy, że otworzysz odpowiednie pudełko upominkowe. Masz 3 próby, powodzenia!”. Dołączony jest do niej link, o podejrzanej domenie http://d03028.top/orlen-bx.Jak sprawdziliśmy w biurze prasowym PKN ORLEN, absolutnie nie jest to akcja prowadzona przez Koncern. Informacje o oszustwie zostały już zgłoszone, my natomiast ostrzegamy, aby nie klikać w żadne linki przesyłane przez komunikatory czy wiadomości e-mail.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. 20-lecie orlenu says:

  Taki link otrzymałem dzisiaj od znajomego. Problem w tym ze na „ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI” nie cholery wszystko przestaje działać prawidłowo.
  Ja myślę że że jeśli Facebook pozwala na rozsyłania tego typu linków powininne się ten zuckenberg pierdolnąć w beret bo to od razu wiadomo kto próbuje ściągnąć wszystkie twoje dane.

 2. Dawid says:

  Ta promocja jest fajna

 3. kat says:

  coz. oszustow nalezy scinac. wtedy bedzie tego mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU