REKLAMA

Uwaga na drodze. Utrudnienia w ruchu m.in. na Kobylińskiego

REKLAMA

Jak ostrzega Miejski Zarząd Dróg, w piątek, 14 marca, dojdzie do dużych utrudnień na Kobylińskiego, gdzie została wprowadzona czasowa organizacja w ruchu. Drogowców spotkamy także na Łukasiewicza i Kolejowej.

Do 30 maja na Kobylińskiego obowiązują objazdy i tymczasowa organizacja ruchu. MZD apeluje do kierowców o wyjątkową ostrożność. Ruch z centrum miasta w kierunku ulicy Dobrzyńskiej (osiedla Skarpa i Winiary) odbywać się będzie jednostronnie Al. Kobylińskiego, natomiast ruch w kierunku do centrum będzie prowadzony objazdami poprzez ulice: Kazimierza Wielkiego – Nowowiejskiego lub Mościckiego – Miodowa -Łukasiewicza.

Rondo Dobrzyńska – Medyczna

W rejonie ronda na ul. Dobrzyńskiej trwa remont. Drogowcy przypominają, że od 7 lutego jest zmieniona organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Dobrzyńskiej z Medyczną. Obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe). Z ruchu została wyłączona droga techniczna. MZD przypomina też, że od wtorku, 18 marca, planowana jest zmiana organizacji ruchu, który będzie odbywać się drogą techniczną z płyt drogowych i objazdem ul. Polskiego Czerwonego Krzyża.

Al. Piłsudskiego

Utrudnienia w ruchu trwają także na Piłsudskiego. MZD przewiduje, że do maja będzie trwało całkowite wyłączenie z ruchu północnej jezdni. W rejonie przejazdu kolejowego obowiązuje także obustronne zwężenia jezdni. Ruch odbywa się wyłącznie po jednym pasie w kierunku do Warszawy i w kierunku do centrum. Taka organizacja ruchu obowiązuje na odcinku al. Piłsudskiego od biurowca Zakładu Energetycznego do nawrotki, znajdującej się po drugiej stronie torów przy przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Gierzyńskiego. Miejski Zarząd Dróg apeluje o ostrożność i podaje harmonogram prac ważny do 16 marca:
– Realizacja wodociągu fi 600 na odcinku od torów w stronę centrum.
– Przeprowadzanie przewodów  pod sygnalizację świetlną.
– Przygotowanie platformy roboczej pod palownicę, jezdnia południowa (kierunek do Warszawy).
– Wykonywanie pali na jezdni północnej (kierunek do centrum) w godzinach nocnych.
– Rozbiórka i wykopy na jezdni północnej.Naprawy bieżące

– ul. Łukasiewicza – frezowanie garbów na nawierzchni jezdni (okolice stadionu i Orlen Areny),
– ul. Raczkowizna – naprawa pobocza,
– ul. Kolejowa – naprawa chodnika.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Szpitalna,
– Sierpecka,
– Krakówka,
– Słoneczna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU