REKLAMA

Utrudnienia w Płocku na Przemysłowej. Zderzyły się dwa auta [ZDJĘCIA]

REKLAMA

We wtorkowe przedpołudnie w Płocku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z kierowców.

Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło 26 stycznia po godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Rutskich w Płocku.

– 20-letni kierujący hondą, wyjeżdżając z ulicy Rutskich nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Dacia – wyjaśniła mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Na miejscu trwają czynności służb. Kierowcy byli trzeźwi.

Fot. Józef Pleczyński
Fot. Józef Pleczyński
Fot. Józef Pleczyński
Fot. Józef Pleczyński
Fot. Józef Pleczyński
Fot. Józef Pleczyński

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Mieezkaniec Płocka says:

  Nie usprawiedliwiam nikogo, bo nie wiem, z której strony nadjeżdżał poszkodowany, ale przy wyjeździe z Rutskich często nie widać samochodów nadjeżdżających z lewej strony. Jest to spowodowane zaparkowanymi samochodami wzdłuż Przemysłowej, często dużych dostawczych, które skutecznie utrudniają widoczność. Wystarczyłoby postawić lusterko naprzeciwko wyjazdu, które skierowane byłoby właśnie w tę lewą stronę. Ułatwiłoby wyjazd, który teraz często odbywa się „na czuja”.

 2. stolarz says:

  Się zderzyły? Powodem jest bezmyślność jednej i drugiej strony, czyli ludzi, a nie aut ! Są wyjątki, gdzie sprawcą jest jedna strona, ale to już inna historyja ! Jak można , będąc przy zdrowych zmyslach, zderzyć się na skrzyżowaniu ulic : Przemysłowej i Rutskich w normalnych warunkach ? O ile warunki były nienormalne, proszę zaskarżyć zawiadowcę drogi. Wystarczyło zmniejszyć prędkość na widok pojazdu znajdującego się po prawej stronie na drodze podporządkowaneji i do kolizji by nie doszło. Cóż, wokół w znacznej liczbie polska XXI -wieczna szlachta, która nie szanuje podstawowej zasady w Ruchu Drogowym . Wciąż obowiązuje : ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA ! Kto bezmyślnie jeżdzi, ten dwa razy jeżdzi, ale na cmentarz ! W dębowej droższej, czy sosnowej tańszej chce Waść leżeć ?

  • stolarz says:

   Nie piszę o winie i karze. Zwracam się jedynie do tych mało kumatych w autach 200-800 KM . Ilość koni mechanicznych w aucie nie wpływa
   na cenę trumny . Szczęść Boże ! Podoba się ?

  • Shadow says:

   Następny filozof.

 3. Skup złomu says:

  Jaka Dacia? To jest zemsta Czauczesku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU