REKLAMA

Utrudnienia w Goślicach. Pijany kierowca spowodował wypadek

REKLAMA

Jak informuje nasza czytelniczka, w miejscowości Goślice (gmina Bielsk) doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Droga nr 60 na razie jest całkowicie nieprzejezdna.

Do zdarzenia drogowego w Goślicach doszło 12 kwietnia rano, około godz. 7.40.

– Jest jeszcze za wcześnie, żeby określić szczegóły zdarzenia – powiedział nam Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, do którego zadzwoniliśmy 20 minut po zdarzeniu. – Droga jest obecnie zablokowana, ale policjanci na miejscu będą starać się, aby uruchomić ruch wahadłowy – wyjaśnił.

[Aktualizacja]

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki mazda, mieszkaniec powiatu sierpeckiego, znajdując się w stanie nietrzeźwym (badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem kia – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.Siłą uderzenia mazda została odrzucona na chodnik, gdzie pojazd uderzył w pieszego, a następnie mazda wpadła do przydrożnego rowu. W związku ze zdarzeniem, kierowca mazdy i pieszy doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu.

– Droga krajowa nr 60 w miejscowości Goślice jest częściowo zablokowana, ruch odbywa się wahadłowo, utrudnienia mogą potrwać do godziny 11 – wyjaśnia Krzysztof Piasek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU