REKLAMA

Ukrywał się przed policją. Znaleźli go przez narkotyki

REKLAMA

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez płockich policjantów w związku z posiadanymi przez nich narkotykami. Okazało się, że jeden z zatrzymanych ukrywał się przed policją. Miał wyrok za wcześniej popełnione przestępstwo.

Do zatrzymania mężczyzn doszło w czwartek, 10 września po południu.

– Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku, w wyniku prowadzonych ustaleń zatrzymali dwóch płocczan – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Jeden z nich, 43-letni mężczyzna, posiadał przy sobie torebkę ze strunowym zapięciem, w której znajdował się biały proszek. Była to amfetamina – wyjaśnia.

Kilkadziesiąt minut później operacyjni zatrzymali o rok młodszego płocczanina.– W jego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę oraz amfetaminę. 42-latek ponadto ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karego, celem odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione czyny niezgodnie z prawem. Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn po wykonanych czynnościach został zwolniony – mówi mł. asp. Marta Lewandowska.

Jak przypomina płocka policja, posiadanie narkotyków, np. amfetaminy, nawet na własny użytek stanowi przestępstwo. Podstawą odpowiedzialności karnej za ten czyn jest art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a sprawcy grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Elwira says:

  Wsztstkie narkotyki powinny być legalne. W ten sposób zniknęły by kartele i przestępczość.

 2. Sprawiedliwa says:

  I dobrze.Powinni zamknąć wszystkich handlarzy. To sukinsyny, bez sumienia, chcący szybko i dużo zarobić bez wysiłku.

  • Sprawiedliwy says:

   Jednocześnie legalizujac wszystkie dragi. Jest popyt jest podaż, i jakoś ja trzeba pokryć. Tylko w taki sposob mozna wyeliminowac takie patologiczne sytuacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU