REKLAMA

Ukryła nielegalny tytoń w przymierzalni na płockim targowisku miejskim

REKLAMA

W swoim pawilonie odzieżowym na targowisku miejskim w Płocku 62-letnia kobieta przechowywała nielegalny tytoń. Specjalny schowek był ukryty za lustrem w przymierzalni. Policjanci zatrzymali właścicielkę towaru.

20 kwietnia funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą płockiej komendy Policji, podczas działań na jednym z targowisk miejskich, podjęli czynności wobec kobiety, oferującej przechodniom papierosy. 62-latka nielegalny tytoń wynosiła klientom z pawilonu odzieżowego.

– Podczas przeszukiwania pawilonu uwagę policjantów zwróciło wiszące lustro. Kiedy odsłonili zasłony wiszące przy nim, zauważyli drzwiczki w ścianie. Były one dobrze zabezpieczone, a przycisk do nich był skrupulatnie ukryty. Kiedy policjanci otworzyli drzwiczki, za nimi ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Właścicielka nielegalnego tytoniu była zszokowana faktem, że policjanci zdołali odkryć skrytkę.

W toku dalszego przeszukania, policjanci ujawnili w jej pawilonie 14 tysięcy papierosów, 10 kg krajanki tytoniowej oraz 8 litrów nielegalnego spirytusu. Obywatelka Armenii została zatrzymana. Grozi jej wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
fot. Policja Mazowsze

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. 62- latka says:

    Za Carrefourem od dawna handlują nielegalnymi papierosami. Jak tylko wejdziesz na bazar to słyszysz pytanie że wschodnim akcentem:. ” Papierosy”?

  2. Ha ha says:

    Tam każdy żyje z handlu tytoniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU