REKLAMA

Ukradli samochód. Straty na około 40 tys. zł

REKLAMA

Złodzieje porywają się na kradzieże różnych przedmiotów, w tym również bardzo cennych. Tym razem w ich ręce wpadł samochód. Co jeszcze wydarzyło się podczas minionej doby?

W nocy z 8 na 9 listopada przy ulicy Piaska w Płocku, złodzieje ukradli samochód toyota yaris. Wartość strat oszacowano na ok. 40 tys. zł.

Przy ul. Gierzyńskiego w Płocku, 9 listopada włamano się do samochodu i kontenera z warzywami. Wartość strat nie została określona.Tego samego dnia, przy ul. Morykoniego w Płocku, ktoś uszkodził samochód marki Hyundai, poprzez porysowanie elementów karoserii. Wartość strat oszacowano na ok. 1500 zł.

– Policjanci podczas minionej doby jeździli do 7 kolizji w mieście i 3 w powiecie. Zatrzymali również nietrzeźwego kierowcę w miejscowości Leszczyn Szlachecki (gm. Bielsk). Doprowadzili 8 osób do izby wytrzeźwień – poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Ja says:

    A ile osób pobili ? Ilu osobom połamali nogi? Tego już nie napiszecie jak policja zachowuje się wobec mieszkańców !! Ile z tych osób zostało siła doprowadzona na izbę bez konieczności pobytu tam?

    • Grzesiek says:

      A ile osób rozstrzelano na komendzie? Ty masz coś pod deklem, nie? Przedewszystkim „tego już nie napiszecie” jakby portal był częścią tajnego spisku :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU