REKLAMA

Ukradli auto, uderzyli nim w barierkę i uciekli. Policja szuka sprawców

REKLAMA

W sobotę doszło do kradzieży samochodu osobowego marki Citroen. Złodzieje nie tylko przywłaszczyli sobie auto, ale i doprowadzili do kolizji, uderzając w przydrożną barierkę.

Do kradzieży doszło na osiedlu Międzytorze w Płocku w nocy z piątku na sobotę (15/16 stycznia). Złodzieje ukradli citroena, stojącego przed garażem i jeździli nim po mieście, dopóki nie rozbili się na barierce przy ul. Mickiewicza.

– Sprawa została zgłoszona na policję – przekazał nam syn właściciela auta. – Świadkowie zdarzenia zeznali, że było troje sprawców kradzieży – wyjaśnił.Dziękujemy panu Patrykowi za możliwość opublikowania zdjęcia. Jeśli widzieliście ten samochód w nocy z 15 na 16 stycznia lub macie informacje o sprawcach kradzieży, przekażcie informację najbliższej jednostce policji lub napiszcie do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Fot. pan Patryk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Znafca says:

    A Policja będzie siedzieć w cieple i zajadać sajgonki albo będą ganiać przedsiębiorców. Przepraszam poprawka wyślą mundurowych do obstawiania manifestacji i domu wodza bo brakuje już funkcjonriuszy do prywatnej ochrony za kasę podatników. Pytam się gdzie jest tych kilkuset Policjantów z komendy na Kilińskiego

  2. Szczery says:

    Jednej rzeczy tu nie rozumiem,po co są w tym mieście kamery? Wystarczy prześledzić drogę samochodu,sprawdzić skąd przyszli zanim go ukradli i w tamtym rejonie ich szukać. Od czegoś są zarówno kamery jak i służby typu SM ale lepiej czekać aż znowu ktoś za nich odwali całą robotę. żaaaaaaaaaaaaaaal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU